O nás

Exkluzivní dýmkaře

Zakládáme si na poskytování nejlepších služeb v Praze v podobě pozitivního zákaznického přístupu, odborných znalostí i bohatých zkušeností v oboru vodních dýmek, spolehlivosti a nekompromisní profesionality. Náš mladý, přátelský kolektiv se bude vždy snažit o maximální spokojenost klientů a naplnění všech jejich požadavků. Právě s námi budete mít jistotu těch nejlepších zážitků na nejvyšší možné úrovni.

Naše nové menu

Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu příchutí ze 4 různých výrobců tabáku, které mohou být smíchány podle vaší vůle a vytvořit jedinečnou chuťovou směs. Ať už je to něco sladkého, čerstvého, ovocného, měkkého nebo silného, garantujeme spokojenost i nejnáročnějších zákazníků.

Náš tým dýmkařů

Anastasia
věk 21
jazyky CZ, RUS, ENG
praxe 2 roky

Sama tvrdi že Každá Vodní Dýmka v jejím podani je umění… Tak si to nenechte ujít.

Jaroslav
věk 24
jazyky CZ, RUS, ENG
praxe 2 roky

Jeho parketa je lehký tabák a přípravi pro vás chuťové zázraky.

Anastasia
věk 21
jazyky CZ, RUS, ENG
praxe 2 roky

„Jsem si jistá, že vodní dýmka do nočních klubů patří! Vytváří to magickou atmosféru“

Danil, náš vedoucí dýmkař
věk 24
jazyky CZ, RUS, ENG
praxe 3 roky

„Co dýmka to originální koktejl“

Artem
věk 22
jazyky CZ, RUS, ENG
praxe 2 roky

Připravit skvělou dýmku je umění, a náš dýmkař to dobře ovládá.

Alexandra
věk 22
jazyky CZ, RUS, ENG
praxe 2 roky

„Každá vodní dýmka je dílem z celého srdce“

Naše vodní dýmky

Egeglas. Nedílnou součástí naší filozofie je potom také používání těch nejkvalitnějších materiálů, které v dnešní době světový trh nabízí. Mezi naše dýmky patří např. výrobky německé firmy Egeglas, která představuje časem prověřenou klasiku, která ale prostřednictvím svých nových modelů stále udržuje kontakt s inovacemi a trendy. Jedním z nich je používání skla. U firmy Egeglas často i v originální kombinaci s dalšími materiály.

Hoob Hookhas je další značkou, se kterou se u nás můžete potkat. I tato firma se snaží přinášet inovace, třeba prakticky nerozbitnou, akrylátovou mísu nebo dálkově ovládané osvětlení vnitřku nádoby, které je schopné vykouzlit rozličné barvy a napomoci tak atmosféře.

Diamond HookahNázev Diamond Hookah mluví sám za sebe: v konfiguraci každé vodní dýmky má siropoulavlivatel z borosilikátového skla, které je ve tvaru diamantu, a všechny názvy modelů – názvy známých drahokamů. Vodní dýmka kombinuje všechny nejlepší aspekty diamantové Diamond Hookah: dobrá kvalita, přísný a zároveň vytříbený styl.

MattPear HookahRuská společnost MattPear se specializuje na výrobu vysoce kvalitních vodních dýmek a příslušenství. Vodní dýmky z MattPear jsou považovány za prémiové. Společnost používá pouze nejnovější technologie, proto jsou vodní dýmky z této společnosti považovány za nejlepší v Rusku.

Buddha Hookah od Omnia„Tam, kde se tradiční balijské řemeslo setkává s vysokými technologiemi. Sklo se trpělivě fouká. Teaková dřevěná základna s pálenou koblihou. Je to vodní dýmka Omnia. Každý kus je jedinečný.“

Exkluzivní doplňky

Věříme, že na detailech záleží, proto využíváme pouze to nejlepší příslušenství pro vodní dýmky. Požitek z kouření dýmky hodně závisí na volbě korunky a způsobu nahřívání tabáku. Po mnohaletých zkušenostech jsme se rozhodli pro prémiovou americkou značku KALOUD. Jedná se takřka o zakladatele nové éry kouření vodních dýmek, jelikož svými produkty (KALOUD SAMSARIS VITRIA II, KALOUD LOTUS I+) dosáhli dokonalého chuťového požitku, bohaté hustoty kouře a nesrovnatelné časové výdrže vodní dýmky.

Spolehněte se na nás

Ať již jste zkušený dýmkař nebo úplný nováček,

hledáte-li partnery mezi skutečnými profesionály,

právě jste je našli.

Start typing and press Enter to search