O nás

Exkluzivní dýmkaře

Zakládáme si na poskytování nejlepších služeb v Praze v podobě pozitivního zákaznického přístupu, odborných znalostí i bohatých zkušeností v oboru, spolehlivosti a profesionality. Náš mladý kolektiv se vždy postará o maximální spokojenost klientů a splnění všech požadavků. S námi budete mít jistotu exkluzivních zážitků na nejvyšší možné úrovni.

Naše menu

Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu příchutí od 4 různých výrobců tabáku. Chutě mohou být smíchány dle vaší vůle, čímž můžete vytvořit jedinečnou směs, která vyhoví i těm nejvybíravějším chuťovým buňkám. Ať už je to směsice sladkého, svěžího, ovocného nebo silného tabáku – garantujeme spokojenost i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Náš tým

Anastasia
věk 21
jazyky CZ, RUS, ENG
praxe 2 roky

,,Každá vodní dýmka je v mém podání umění…Nenechte si to ujít.”

Jaroslav
věk 24
jazyky CZ, RUS, ENG
praxe 2 roky

,,Mou parketou je lehký tabák se kterým dokážu udělat chuťové zázraky.”

Anastasia
věk 21
jazyky CZ, RUS, ENG
praxe 2 roky

„Jsem si jistá, že vodní dýmka do nočních klubů patří! Vytváří to magickou atmosféru.“

Danil, náš vedoucí dýmkař
věk 24
jazyky CZ, RUS, ENG
praxe 3 roky

„Co dýmka – to originální koktejl.“

Artem
věk 22
jazyky CZ, RUS, ENG
praxe 2 roky

,,Přípravu vynikající dýmky vnímám jako umění.”

Alexandra
věk 22
jazyky CZ, RUS, ENG
praxe 2 roky

,,Každá vodní dýmka je dílem připravovaným z celého srdce.”

Naše vodní dýmky

EGEGLAS

Nedílnou součástí naší filozofie je i používání těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou k dostání na trhu. Mezi naše dýmky řadíme také výrobky německé firmy Egeglas, která představuje časem prověřenou klasiku, která díky novým modelům udržuje krok s inovacemi a trendy. Jedním z nich je používání sklad v originální kombinaci s dalšími materiály.

HOOB HOOKHAS

Hoob Hookhas patří mezi další značky, se kterými se u nás můžete potkat. Tato firma přináší inovace ve formě prakticky nerozbitné akrylátové mísy nebo dálkově ovládaného osvětlení nádoby, které má možnost vykouzlit různorodé barvy a podpořit Vámi požadovanou atmosféru.

DIAMOND HOOKAH

Název Diamond Hookah mluví sám za sebe: díky speciální úpravě z borosilikátového skla ve tvaru diamantu dýmka udržuje melasu mnohem déle než ostatní dýmky, což napomáhá delšímu požitku pro vaše chuťové buňky. Dýmka je kombinací skvělé kvality a vytříbeného stylu.

MATTPEAR HOOKAH

Ruská společnost MattPear využívá nejnovější technologie, díky kterým jsou tyto vodní dýmky včetně příslušenství považovány za nejlepší v Rusku. Přijďte se za námi sami přesvědčit o jejich prémiové kvalitě.

BUDDHA HOOKAH OMNIA

Dýmka Buddha Hookah společnosti Omnia vzniká ,,tam, kde se basilejské řemeslo setkává s vyspělými technologiemi. Sklo se pomalu fouká, kámen trpělivě obrušuje. Teaková dřevěná základna s páleným designem již jen podtrhává osobitost a kouzle celé dýmky.” Právě toto je Omnia.

Exkluzivní doplňky

Věříme, že na detailech záleží – a právě proto používáme pouze to nejkvalitnější příslušenství pro vodní dýmky. Požitek z kouření závisí nejen na kvalitě tabáku, ale zároveň na způsobu jeho ohřívání, stejně tak jako na volbě korunky. Po mnohaletých zkušenostech jsme se rozhodli využívat právě příslušenství prémiové americké značky KALOUD. Tento brand je takřka zakladatelem nové éry kouření vodních dýmek, a právě díky svým produktům (KALOUD SAMSARIS VITRIA II, KALOUD LOTUS I+) dosáhli dokonalého chuťového požitku, bohaté hustoty kouře a nesrovnatelné časové výdrže vodní dýmky.

Spolehněte se na nás

Hledáte-li partnery mezi skutečnými profesionály – neváhejte nás oslovit.

Start typing and press Enter to search