Shisha Outsourcing

precizně & profesionálně

Vodní dýmky nabízí majitelům barů, klubů, kaváren či restaurací široké spektrum možností, jak pozvednout úroveň podniku. Největší výhodou je přilákání nové klientely, té stávající můžete dát důvod, proč se nadále vracet právě k vám. 

V případě, že využijete nabídku našeho outsourcingu – odpadnou vám veškeré starosti se zajištěním provozu dýmek. Do vašeho podniku dodáme vše potřebné včetně vlastních zaměstnanců, kteří se postarají o ty nejkvalitnější služby a maximální spokojenost zákazníků, spustíme reklamu a zapojíme naše influencery, kteří Vám přilákají nové zákazníky.

Kontaktujte nás

V případě vašeho zájmu se postaráme o výběr kvalitních vodních dýmek, které navíc designově zapadnout do interiéru vašeho podniku. Zajistíme jak jejich dodávku,pravidelný servis, přeškolování zaměstnanců, tak i dodávku a pečlivý výběr zásob dalšího nezbytného vybavení a příslušenství včetně marketingových služeb.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost, jak rozšířit vaše podnikání -, domluvte si s námi schůzku či prezentaci, kde se budete moci na vlastní kůži přesvědčit o kvalitě a profesionalitě našich služeb. Spolupráce s profesionály se vyplatí – proto neváhejte, a ozvěte se nám co nejdříve!

shisha-icon

Start typing and press Enter to search