Nejlepší chutě tabáku Serbetli

 In Uncategorized @cs

Turecký tabák od společnosti Serbetli je již mnoho let oceňován milovníky vodní dýmky po celém světě. Nejvyšší kvalita, bohaté chutě, přírodní ingredience, žádná hořkost při kouření vodní dýmky, skvělá chuťová volba – výhody tabáku Serbetli pro vodní dýmky.

Nabízíme vaší pozornosti TOP 10 chutí:

1. Melon (dýně) je bohatou vůní zralou dýni. Výrazný rys této chuti lze považovat za příjemnou sladkou dochuť.

2. Rotana – originální směs, která kombinuje chuť guavy se smetanou a mangem. Tato chuť je nejvhodnější pro ty, kteří milují neobvyklé kombinace.

3. Ice Berry (led a maliny) je příjemná a osvěžující chuť, založená na ledových malinách.

4. Ice Blueberry (led a borůvka) – ledová borůvka vytváří jedinečnou chuť zimního lesa, což činí tuto chuť velmi populární.

5. Ice Orange Mango (led, pomeranč a mango) – další zajímavá chuť s osvěžující dochutí.

6. Ice Strawberry Banana (led, jahoda a banán) – tato chuť úspěšně spojuje sladké vůně banánů a jahod.

7. Ice Citrus mint (led, citrusy a máta) – jedna z nejzajímavějších osvěžujících směsí. Je to příjemná vůně, ve které se úspěšně spojují citrusy a máta. Rozdíl mezi touto chutí a podobnou je větší množství máty ve srovnání se standardními měkkými směsmi.

8. Lemon Pie (citrónový koláč) – není jen citrónovou příchutí, ale originální kombinací citrónové chuti s dortem a vanilkou.

9. Lime-Lychee (limetka a liči) – exotická směs od výrobce, která úspěšně kombinuje limetku a liči. Vůně má sladkou a kyselou chuť.

10. Watermelon with Melon (vodní meloun a dýně) je tradiční směs, která kombinuje sladkou dýni s ledovým melounem.

To samozřejmě není celá řada tabákových výrobků od tohoto výrobce, ale pouze nejoblíbenější chutí mezi spotřebiteli. Můžete vyzkoušet další chutě v restauracích a klubech našich partnerů, mezi nimiž najdete svůj oblíbený. Pěkný odpočinek a hustý kouř!

Recent Posts

Start typing and press Enter to search