Kde najít nejlepší místa v Praze s dobrými vodními dýmkami?

 In Uncategorized @cs

Navrhujeme navštívit kavárny a bary našich partnerů, kde naši profesionálové připraví příjemnou vodní dýmku, která zanechá jen příjemné vzpomínky.
Vždy máme kvalitní tabák s velkým výběrem příchutí. Určitě najdete něco, co se vám líbí.
Poté, co vám náš profesionál přinese vodní dýmku, můžete si odpočinout ve skvělém prostředí.Spolupracujeme pouze s nejlepšími restauracemi a bary v Praze.

Kavárny a bary našich partnerů

Asian temple
“JSME VÍCE NEŽ JEN RESTAURACE”
“Vychutnejte si jedinečnou pan asijskou kuchyni v centru Prahy. Nabízíme vám cestu po Asii na jednom místě. Můžete ochutnat speciality z japonského showgrilu teppanyaki, woku, indické pece Tandoor nebo lahodné sushi od našich sushi mistrů. To vše v atraktivním prostředí, rozděleného do několika částí včetně dvou barů a tří loungů. V restauraci se nachází i otevřená kuchyně, budete tedy mít skvělou možnost nahlédnout našim kuchařům přímo pod ruce.”

Le Valmont
“MALÁ PAŘÍŽ V PRAZE”
“Stylový taneční klub, kde se může stát cokoliv, a koktejlový bar, kde chcete ochutnat všechno. Vítěz kategorií „nejlepší nový podnik“ a „nejlepší klub“ v soutěži Czech Bar Awards 2016.
Inspirovali jsme se Valmontem, filmem Miloše Formana, a dekadencí Francie 18. století. Vzýváme zábavu, velebíme život a oslavujeme lásku.”

La casa argentina
“ZAŽIJTE PRAVÉ CHUTĚ ARGENTINY”
“Přijďte k nám ochutnat ty nejlepší steaky v Praze a užít si originální taneční a hudební program, který máme každý večer. Specializujeme se na šťavnaté hovězí steaky, které připravujeme na originálním parrilla grilu, ale můžete u nás vyzkoušet i mnoho dalších argentinských specialit. I milovníci vína si u nás přijdou na své.Naše široká vinotéka čítá několik stovek kvalitních vín, takže si rozhodně každý vybere. Zažijte opravdový kulinářský zážitek v temperamentním prostředí plného skvělého jídla, pití a zábavy.”

One club
“ONE CLUB PRAGUE JE ČÍSLO JEDNA MEZI KLUBY V ČESKÉ REPUBLICE A ŘADÍ SE MEZI NEJLEPŠÍ KLUBY V EVROPĚ”
“Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout denní program, kvalitní zvukový systém a perfektní sestavu DJů pro každý večer. Náš tým má již 15 let zkušenosti v nočních klubech, takže jsme přesně věděli, jak by One club měl vypadat.
Nášim cílem bylo pohodlí, proto jsme vytvořili unikátní sezení, které lze upravit dle počtu skupiny návštěvníků, vhodné pro „bottle service“. Dále nabízíme vynikající ochranku pro Vaši bezpečnost a velice přátelský a slušný personál.

Fashion club
“JEDINEČNÝ A VÝJIMEČNÝ PROSTOR S TERASOU S NEOPAKOVATELNÝM VÝHLEDEM NA HISTORICKÉ CENTRUM PRAHY”
“S kapacitou až 900 hostů, je ideálním místem pro pořádání korporátních nebo společenských akcí typu party, konference, módní přehlídky nebo svatby a to vše s možností parkingu v podzemí OD Kotva.
Fashiona nabízí designový prostor s nejmodernějším vybavením a neopakovatelnou atmosférou. Velký důraz klademe na čerstvost potravin a naši mistři kuchaři s mezinárodními zkušenostmi, Vám připraví nejen sushi, ale překvapí Vás nápaditostí moderní světové gastronomie. Není to ale jen dokonalý kulinářský zážitek, ale i milá, pozorná a usměvavá obsluha.
Koncept Fashion doplňuje noční Club, který přináší zcela novou úroveň zábavy, protože svěží koktejly, naši i zahraniční DJs nebo kapely Vám nedají spát až do ranního rozbřesku.”
One club je vybaven nejlepší audio-vizuální a světelnou LED technologií. U nás hrají TOP DJ’s jako například DJ Afrojack, DJ UWA, DJ Martin 2 Smoove a mnoho dalších.”

 

Recent Posts

Start typing and press Enter to search