Tabák Tangiers

 In Uncategorized @cs

Americká značka tabáku Tangiers je ceněna pro svou bohatou vůni a sílu.

Historie značky
Tangiers je tabák, který je produkován v San Diegu, hlavním městě na pacifickém pobřeží v Kalifornii. Mimochodem, toto město se vyznačuje rekordním počtem slunečných dnů v roce. Už cítíte chuť tabáku, že?

Tvůrce a majitel značky – Eric Hoffman – má vysokoškolské vzdělání v oboru chemie. On je také zakladatel hookah lounge v San Diegu nazvané „Suite D“.

Garáž, Rock and Roll, Kalifornie
Eric Hoffman, který zopakoval velkou historii vzniku Apple v garáži, začal podobným způsobem. Zdá se, že teplé klima a oceán nějak přispívají k duchu svobody a podnikání.
Na základě legend na internetu, Eric produkuje svůj tabák v garáži; má tam také kancelář a hookah lounge Suite D.
Ale myslíme si, že se jedná již o zastaralé informace.

Eric se záměrně vyhýbá publicitě, takže s největší pravděpodobností nebudete schopni najít jeho tvář ani video kdekoli s ním. Dokonce i slavný americký video blogger motivů vodní dýmky Hookah John, když s ním mluvil, natáčel jenom sebe.

Řady Tangiers
Na oficiálních stránkách Tangiers vidíme jednoduchou klasifikaci a seznam chutí:

Můžete vyzkoušet tabák Tangiers, který je tak oceňován milovníky vodní dýmky, v barech, klubech a restauracích našich partnerů, kde se nacházejí naše hookah lounges v Praze.

Tento exkluzivní tabák si můžete vyzkoušet pouze v naších hookah lounges v centru Prahy.

Naše vodní dýmka bude pro vás tou nejlepší vodní dýmkou v České republice a silný tabák Tangiers vám pomůže pocítit chuť skutečné Kalifornie.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search