Etiketa kouření vodní dýmky

 In Uncategorized @cs

Kouření vodní dýmky je rituál. Postupovat podle pravidel užívání je respektovat tradice a respektovat starou orientální kulturu. Kromě toho existují některé požadavky, které jsou nezbytné k tomu, aby proces kouření byl příjemný.

Chcete-li přesunout vodní dýmku, vezměte tělo jednou rukou a druhou – držte vázu. Pozor, váza s vodou může sklouznout a spadnout. Mimochodem, je nejlepší skladovat vázu ve skříňce, ale ne na podlaze – mohou se snadno rozbít.

Při kouření nepotřebujete přesunout vodní dýmku – stačí předávat hadici. Shishu je nejlépe položit na podlahu nebo na malý stůl – shisha by neměla stát vysoko, pokud to není malá dekorativní vodní dýmka.

Nikdy si nezapalujte cigarety od uhlí na vodní dýmce – to je nebezpečné a neetické.

Nepoužívejte pro kouření jiný tabák, který není určen pro vodní dýmky.

Nejlepší je kouřit po jídle, na klidném a útulném místě. Vodní dýmka není cigareta, která může být kouřena na cestách nebo během přestávky. Kouření vodní dýmky je umění získat radost z vdechování sladkého kouře. Nejlepší je kouřit na měkké pohodlné židli nebo pohovce.

Nedoporučujeme přidávat alkohol do vázy. A v žádném případě nepijte kapalinu po použití: kapalina ve váze se používá jako filtr. Při konzumaci můžete být otráveni škodlivými nečistotami a smoly.

Jak kouřit – s plnou prsou nebo vdechnout pouze do ústní dutiny – každý si vybere pro sebe. Nekritizujte výběr ostatních. Ať proces kouření shishy pro každého bude snadný, jednoduchý a příjemný.

Chcete-li vyzkoušet nejlepší vodní dýmky v Praze, můžete navštívit kavárny a bary našich partnerů. Poskytujeme služby shisha outsourcingu. V kavárnách a barech našich partnerů Vám naši profesionálové připraví skvělou vodní dýmku, kterou si dlouho zapamatujete!

Recent Posts

Start typing and press Enter to search